Košík je prázdný

Obchodní podmínky

 

 

1. Úvodní ustanovení
Tyto všeobecné podmínky (dále jen "Podmínky") upravují právní vztahy vznikající mezi obchodní společností eSuba s.r.o., se sídlem v Praze, Plzeňská 103/215a, 155 00, Praha, IČ 28488431 (dále jen "prodávající") a jejími obchodními partnery (dále jen "kupující").
Tyto Podmínky jsou nedílnou součástí všech kupních smluv, které budou mezi smluvními stranami uzavřeny.
Zasláním závazné objednávky prodávajícímu vyjadřuje kupující s Podmínkami svůj bezvýhradný souhlas.

2. Uzavření kupní smlouvy a kupní cena
Kupní smlouva vzniká odesláním závazné objednávky kupujícím prodávajícímu. Objednávka může být odeslána prodávajícímu prostřednictvím internetového obchodu, nebo e-mailem. Objednávka je vždy pro kupujícího závazná. Přijetí objednávky prodávající kupujícímu potvrdí zasláním e-mailové zprávy na adresu uvedenou v objednávce.


V internetovém obchodu jsou vždy uvedeny aktuální a platné ceny. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen bez předchozího upozornění. Ceny za dopravu a balení zboží jsou uvedeny samostatně.

3. Odstoupení od kupní smlouvy
U smluv uzavřených "na dálku" má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit do čtrnácti dnů ode dne, kdy převezme plnění, typicky tedy do čtrnácti dnů ode dne, kdy mu je doručeno zboží. Možnost v této lhůtě odstoupit od smlouvy uzavřené na dálku nemá například tehdy, pokud mu bylo dodáno zboží upravené podle jeho přání.
Od kupní smlouvy lze odstoupit jen při splnění jasně stanovených podmínek:
3.1 Zboží musí být kompletní, nepoužité a nepoškozené, schopné dalšího prodeje. 

3.2 Zboží odešlete nejpozději do 14ti dnů od jeho obdržení. 

3.3 Ve vrácené zásilce musí být přiložena kopie našeho daňového dokladu a průvodní dopis, ve kterém prodávajícího informujete o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní. 

3.4 Vracíme peníze pouze za zboží, nikoli za Vámi zaplacené zpětné poštovné. 

3.5 Vždy nás o vrácení zboží informujte na info@esubawear.cz 

3.6 Zboží v žádném případě nezasílejte na dobírku. Nebude převzato.

3.7 Peníze budou poukázány na bankovní účet nakupujícího nejpozději do sedmi pracovních dnů od obdržení vráceného zboží. 

4. Dodací podmínky
Předběžná dodací lhůta je zobrazena při vytváření objednávky na webových stránkách dodavatele. Kupující se dohodne s prodávajícím na některé z těchto variant způsobu dodání zboží:
- doporučená zásilka České pošty
- doporučená zásilka PPL
- osobní převzetí v Praze

Slovensko:
Veškeré zboží u nás zakoupené je možno zaslat i na Slovensko. Veškeré objednávky do zahraničí jsou možné pouze po zaplacení objednávky dopředu, tedy převodem, kartou atd. pomocí platební brány GoPay. Přeprava na Slovensko trvá zhruba 3 - 10 dnů. Poštovné je stanoveno v českých korunách.

5. Platební podmínky
Platba probíhá prostřednictvím dobírky České pošty, případně pomocí platební brány GoPay či v hotovosti v případě osobního předání. Čili, platíte při převzetí zásilky na Vaší poště či při doručení zásilky Českou poštou anebo přímo při vytváření objednávky platební bránou. Ceny poštovného jsou stanovené dle ceníku České pošty a PPL. Balné je součástí poštovného.

6. Záruky a reklamace
Zákazník je povinen při přebírání zásilky za přítomnosti přepravce zkontrolovat, zda obal nenese stopy poškození. Pokud bude zjištěno poškození, je zákazník povinen tuto skutečnost poznamenat na doklad o převzetí zásilky a informovat neprodleně dodavatele.

Na všechny dodávané produkty se vztahuje záruka 24 měsíců od data převzetí kupujícím. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené jeho používáním.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z neadekvátního zacházení s produkty. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
Vzniklou závadu je nutno reklamovat ihned, co nejdříve po jejím zjištění. Potřebujete-li uplatnit reklamaci, obraťte se na náš servisní e-mail info@esubawear.cz a nebo na telefonní čísla uvedená na našich internetových stránkách. Při oznámení reklamace uveďte zjištěné závady a číslo faktury či dodacího listu zboží, jehož vady jsou reklamovány V případě zboží ve slevě či akci, zboží již nemusí obsahovat původní obal, či být originálně zabaleno.

Případnou reklamaci se snažíme vyřídit co nejrychleji - během několika málo dnů - vždy však bude vyřízena v zákonné lhůtě, tzn. nejpozději do 30 dnů.

7. Všeobecné obchodní podmínky pro internetový obchod
Veškeré objednávky vytvořené v našem internetovém obchodě jsou závazné. Prodávající může v případě prokazatelně vzniklé škody způsobené neodebráním objednaného zboží požadovat náhradu škody např: náklady na materiál, výrobní náklady, dopravné, skladné atd.

V případě stornování objednávky je zákazník povinen toto storno učinit co nejdříve e-mailem nebo telefonicky. V případě, že je v okamžiku storna objednávka již zpracována nebo je právě zpracovávána, nelze storno uplatnit. Orientační dodací lhůty jednotlivých produktů jsou uvedeny při vytváření objednávky. O přesném termínu dodání budete informováni na dotaz.

V případě omylu v počtu kusů či špatně uvedené ceně na eshopu má prodávající právo na storno objednávky. Zákazníkovi nevzniká právo požadovat náhradu.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s Obchodními podmínkami platnými pro firmu eSuba s.r.o., která nabízí možnost objednávek na svých webových stránkách.

8. Závěrečná ustanovení
Obě smluvní strany uskutečněním obchodní výměny vyjadřují bezvýhradný souhlas s obsahem těchto obchodních podmínek tak jak je vyjádřen v jednotlivých ustanoveních.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem, výslovně neupravené těmito Podmínkami nebo kupní smlouvou, se řídí obchodním zákoníkem a vytvářejí smluvní vztahy dle § 409 a následující Obchodního zákoníku.


9. Ochrana dat:
Ochrana osobních údajů kupujícího nebo jakéhokoli jiného uživatele webové stránky, včetně podmínek pro zasílání obchodních sdělení, se řídí pravidly nakládání s osobními údaji, jejichž aktuální plné znění najdete na www.esubawear.cz.
.